Diskusné fórum

Zanechajte nám odkaz

 
 
 
 
 
 
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Vaša emailová adresa nebude publikovaná.
147 entries.
DODO - OTVÁRAME V STREDU 22.4.2020 O 7,00 hod napisal(a) dňa 19. 04. 2020:
Pekne prosím Vás, ktorí uvažujete o návšteve nášho rybníka, PODROBNE si prečítajte upravený prevádzkový poriadok na podstránke "INFORMÁCIE" ako aj tu zverejnené prísne hygienické pravidlá. Ak súhlasíte, tak my urobíme všetko preto, aby Ste sa u nás cítili dobre a odniesli si pekné zážitky v tejto veľmi zložitej ťažkej dobe. Tešíme sa na Vás. Team CARPTONA Šurany.
DODO- ! POVINNÉ HYGIENICKÉ OPATRENIA POČAS KARANTÉNY ! napisal(a) dňa 18. 04. 2020:
-Povinné používanie ochranného rúška počas celého pobytu.
-Pri nákupe povolenky na rybolov dodržiavať vzdialenosť min. 2m od ostatných prítomných.
-Dodržiavať vzdialenosť min. 5m od vedľajšieho lovného stanovišťa.
-Je prísne zakázané združovanie do skupín viac ako 2 osôb.
-Každý rybár musí používať vlastný podberák (min. 70x70cm) a vystlanú podložku (vaničku) pod rybu ( momentálne zapožičanie nie je možné).
-Dezinfekčný prostriedok je k dispozícii u správcu.
-V PRÍPADE NEREŠPEKTOVANIA NARIADENÍ MÔŽE SPRÁVCA VYKÁZAŤ OSOBU (osoby) Z AREÁLU !
DODO napisal(a) dňa 16. 04. 2020:
Vážení priatelia, chápem všetkých Vás, ktorý sa rád zabávate pri športovom rybolove. Po krátkej porade som upravil náš kalendár. Dohodli sme sa predbežne, že otvoríme v stredu 22.4.2020. Veríme, že sa nám spoločne s Vami podarí dodržiavať prísne hygienické pravidlá, V krátkej dobe budú zverejnené TU, aby ste sa vedeli pripraviť. Dúfajme, že sa nezhorší situácia v oblasti pandémie a stredu sa stretneme.
Miloš napisal(a) dňa 10. 04. 2020:
Ahoj priatelia želám vám krásne Velkonočné sviatky hlavne vela zdravíčka aby sme sa mohli stretnut na rybách🐟
DODO napisal(a) dňa 27. 03. 2020:
Pozdravujem všetkých. Tak ako som Vám sľúbil, je čas informovať vás o ďalšom dianí v našom areály. Karanténa je predĺžená na "neurčito" a tak isto reagujeme aj my. Nedá sa určiť žiadny časový horizont a už vôbec nie je možné v danej situácii určiť presný dátum ďalších našich aktivít. Viacerí z Vás určite čakáte na informácie o jarných pretekoch. Preteky o Preteky sú priamo závislé na organizovaní Veľkých Rybárskych Pretekov v Seredi. Preto bolo dôležité čakať do poslednej chvíle na rozhodnutie výboru SRZ- MsO v Seredi ako hlavného organizátora tejto neopakovateľnej akcie. Je veľký predpoklad, že aj VRP budú odložené. Ak by sa aj na koniec apríla situácia radikálne zmenila a VRP v Seredi sa budú konať v plánovanom termíne, (čo nepredpokladám) nám už nezostane časová rezerva na uskutočnenie všetkých troch pretekov. To je dôvod ZRUŠIŤ 11-tý ročník súťaže PRETEKY o PRETEKY. V priebehu budúceho týždňa Vám, ktorí máte zaplatené cez účet, bude štartovné vrátené späť na Váš účet. Vás, ktorí ste platili v hotovosti, prosím poslať cez SMS na môj tel. číslo Vášho účtu. Číslo účtu si overím a peniaze pošlem cez i.b. okamžite. Doklad o zaplatení bude stornovaný. Tel. mi potvrdíte, že peniaze máte na účte. Musíme dúfať, že sa možno v lete stretneme u nás na rybách. Dávajte pozor na seba, želám Vám veľa zdravia a ak je to možné ešte pekný deň.
Z.r.TONA,s.r.o. napisal(a) dňa 24. 03. 2020:
Podľa nariadenia Vlády SR prevádzka je zatvorená. do odvolania. Bližšie informácie hľadajte na našej stránke. Ďakujeme.
Emil napisal(a) dňa 24. 03. 2020:
V sobotu otvárate
Z.r. TONA s.r.o. OZNAM napisal(a) dňa 14. 03. 2020:
Vážení návštevníci, Ústredný krízový štáb SK prijal dňa 12.3.2020 prísne opatrenia v súvislosti zo šírením ochorenia COVIT-19. Nariadenie platí od 16.3.2020 po dobu 14 dní. Rozhodnutie krízového štábu o karanténe "plne rešpektujeme" a budeme spolu s Vami dúfať, že tesne pred uplynutím tohto obmedzenia Vám budeme môcť oznámiť pozitívnu správu o našom ďalšom postupe.
DODO napisal(a) dňa 10. 03. 2020:
V.p. Michel, ďakujem za príspevok. Verím, že 28-eho otvoríme a podarí sa nám spoločne uloviť pekného jesetera. Ak sa rozhodnete, zorganizujeme Vášmu združeniu aj spoločnú akciu o ktorej sme hovorili. Chystáme sa k Vám asi v piatok. Mám obavy, že cez víkend tam budeš mať plno. Potrebujem v kľude otestovať nové "plechy" už sú na ceste. Teším sa a prajem pekný deň...
Noro napisal(a) dňa 10. 03. 2020:
Ahoj Jozef,stránka je po revitalizácii super, prajem Ti veľa spokojných návštevníkov. Verím, že v galérii raz pribudne aj môj kapitálny úlovok, ulovený na vašom rybníku. Dúfam, že sa vidíme cez víkend u nás na Záhumní.
Petrov zdar.
Vaše úlovky
Kalendár
PUSŠPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Otvorené pre verejnosť
Rezervované
Mimo sezóny
partneri
návštevnosť webu
TOPlist