NAVIGÁCIA VAŠE ÚLOVKY
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
Zaregistrovať
KALENDÁR AKCIÍ
⬛ voľný rybolov   ⬛ súťaž   ⬛ súkr. akcia

RYBÁRSKE FÓRUM

Rybárske fórum

DODO, 19.03.2017
keca 
Počet hostí nieje obmedzený. V pracovných dňoch je pohoda a možno budete aj sám, čo Vám zaručí aj väčšiu zábavu. Ryby si ľahko udržíte na Vašom lovnom mieste. V našich podmienkach sa rezervácia stanovišťa robiť nedá. Miesto si vyberiete po príchode. Úspech závisí už len od Vašej šikovnosti. Čo môžete mať na udici, si pozrite na "VAŠE ÚLOVKY"Tešíme sa na Vašu návštevu.
keca, 19.03.2017
rybolov 
Da sa k Vam prist aj bez ohlasenia alebo je treba si miesto rezervovat opred.
keca, 19.03.2017
rybolov 
Dobrý den chcem s spýtat aká je kapacita rybnika ,myslim pocet loviacich na jeden den.Dkujem
DODO, 13.03.2017
Simones 
Všetko je v PREVÁDZKOVOM PORIADKU !
Simones, 12.03.2017
 
Od 7 sa začne chytať či od 6
Stránka:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

Otvorenie sezóny už túto sobotu 18.3.2017 ! Rybári, ste vítaní.

Viac informácií o novinkách a pretekoch nájdete v časti:

Pripravujeme pre Vás


O nás:

Na urbárskych trávnatých pozemkoch, ktoré boli väčšinou roka zaplavené, sa začiatkom 40-tych rokov minulého storočia začala ručná ťažba štrku, používaného ako stavebný materiál.

Na mieste ťažby vystúpila spodná voda. Toto miesto si ľudia pomenovali „Tôňa“.

Koncom 60-tych až  80-tych rokov sa Poľnohospodárske družstvo Šurany ťažbou pričinilo o vytvorenie vodnej plochy s rozlohou asi 20 ha. V dnešnej dobe nesie názov „Tona“.

V roku 2008 sa Združeniu rybárov TONA s.r.o podarilo po dlhých a náročných právnych úkonoch odčleniť a hrádzou oddeliť pôvodnú starú časť štrkoviska (cca 2ha). Podarilo sa nám upraviť a vyčistiť zanedbanú, krovinami zarastenú a odpadkami znečistenú prírodu.

Pôvodnú osádku rýb sme odkúpili od SRZ. Rozhodli sme sa vytvoriť súkromný kaprový revír a preto sme pristúpili k masívnemu zarybneniu. K pôvodnej osádke všetkých druhov rýb: kapor, šťuka, sumec, zubáč, amur, pleskáč, karas, plotica sme v roku 2009 – 2010 nasadili 41q kapra, prevažne lysca. V tomto zarybnení sa nachádza 10 q kapra v hmotnosti od 6 do 12kg.

Prvá skúšobná sezóna naozaj preverila naše možnosti a schopnosti.

Zistili sme, že pokryť nároky špecialistov kaprárov, organizácia podnikových akcií, či pohodlie a servis loviacich rybárov nie je jednoduché.

V roku 2010 otvárame trvalú prevádzku bufetu. Umiestnili sme do areálu niekoľko oddychových altánkov tak, aby bola čo najmenej narušená nevšedná prírodná scenéria tejto lokality. Náš areál priamo susedí s oddychovou zónou mesta Šurany, v ktorej naši návšteníci  nájdu oddych, športové vyžitie a príjemné posedenie v prírode.

 

Ak nemáte v zbierke trofejí fotografie s exotickým sumcom africkým (clarius - jeho mäso je pochúťkou) alebo s nezvyčajným jeseterom sibírskym (cca 120cm) alebo Vám chutí pstruh dúhový, či chcete len tak ísť na ryby, tak ste na správnej adrese. Toto všetko Vám umožní areál združenia rybárov TONA s.r.o.

 

Jeseter sibirsky

 

Sumec africky

 

 

Zaregistruj sa na našej stránke !

najnovšie info. mailom